kreative idéer

kreativt design

kreative løsninger

LITT OM SELSKAPET

Mediebyrået Semo As er et «lekent» – lite og personlig selskap som fokuserer på digital markedsføring, strategi på sosiale medier, webutvikling og synlighet for våre kunder.

Semo står for – Search Engine Marketing & Optimization.

Det er ikke bare søk vi jobber med, men vi bidrar innen planlegging, gjennomføring og analysering av all digital markedsføring og tilbyr detaljerte analyser før og etter en endt markedskampanje.

MEDIEBYRÅET SEMO ER EKSPERTER PÅ DIGITAL MARKEDSFØRING – FOR DIN BEDRIFT!

  • All
  • Nettside
  • facebook integrering
  • Rådgivning
  • Webshop
  • Nettreklame
  • Google adwords

TILBAKEMELDINGER

  • Jeg kan varmt anbefale Mediebyrået Semo da de følger deg opp til enhver tid. De er profesjonelle og er ekstremt opptatt av å tilfredsstille kundens behov. De har seriøse og kreative forslag og løsninger for at din business skal lykkes! Jeg har erfaring fra tidligere byråer i samme bransje, men ingen slår dette firmaet!

    DAGLIG LEDER - ROLF-MAGNUS JOHANSEN
  • Tusen hjertelig takk for rask og proffesjonell service og hjelp til å bygge fantastiske hjemmesider for oss i spahuset.no og mspa.no, vi anbefaler Semo på det varmeste.

    MARKEDSSJEF - HUGO GRIMSRUD
  • BJØRGS BUDBIL VIL KONSENTRERE SEG OM BUDBILVIRKSOMHETEN, OG VALGTE DERFOR MEDIEBYRÅET SEMO TIL Å TA SEG AV MARKEDSFØRINGEN PÅ GOOGLE ADWORDS. VI ER GODT FORNØYD; HØY KUNNSKAP OG GOD OPPFØLGING ER TO TING VERDT Å TREKKE FREM

    MARKEDSSJEF - MARTIN FLENSTAD.

TEAM SEMO

Andreas Orfjell

Daglig Leder
andreas@semo.no

403 04 182

×

Andreas Orfjell

Daglig Leder
andreas@semo.no

403 04 182

Navid Gondal

Salgssjef
navid@semo.no

452 25 555

×

Navid Gondal

Salgssjef
navid@semo.no

452 25 555

Marius Thingvald

Leder for utvikling
marius@semo.no

461 71 311

×

Marius Thingvald

Leder for utvikling
marius@semo.no

461 71 311

Tom Gudbrandsen

Senior Rådgiver
tom@semo.no

461 74 002

×

Tom Gudbrandsen

Senior Rådgiver
tom@semo.no

461 74 002

Kaja Foss

BACKOFFICE
kaja@semo.no

215 15 751

×

Kaja Foss

BACKOFFICE
kaja@semo.no

215 15 751

Ceran James

SEO EXPERT
ceran@semo.no

215 15 751

×

Ceran James

SEO EXPERT
ceran@semo.no

215 15 751

Sana Ullah

webutvikler
sana@semo.no

215 15 751

×

Sana Ullah

webutvikler
sana@semo.no

215 15 751